Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gliwice. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Gliwice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Gliwice

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Gliwice i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Gliwice i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: