Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Głubczyce. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Głubczyce jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Głubczyce

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Głubczyce i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Głubczyce i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: