Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Głuszyca. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Głuszyca jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Głuszyca

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Głuszyca i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Głuszyca i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: