Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gołańcz. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Gołańcz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Gołańcz

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Gołańcz i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Gołańcz i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: