Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Goleniów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Goleniów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Goleniów

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Goleniów i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Goleniów i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: