Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Golina. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Golina jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Golina

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Golina i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Golina i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: