Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Golub-Dobrzyń. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Golub-Dobrzyń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Golub-Dobrzyń

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Golub-Dobrzyń i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Golub-Dobrzyń i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: