Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Goniądz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Goniądz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Goniądz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Goniądz i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Goniądz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: