Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Góra. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Góra jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Góra

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Góra i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Góra i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: