Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gorlice. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Gorlice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Gorlice

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Gorlice i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Gorlice i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: