Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gorzów Śląski. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Gorzów Śląski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Gorzów Śląski

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Gorzów Śląski i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Gorzów Śląski i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: