Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gorzów Wielkopolski. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Gorzów Wielkopolski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Gorzów Wielkopolski

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Gorzów Wielkopolski i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Gorzów Wielkopolski i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: