Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gostynin. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Gostynin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Gostynin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Gostynin i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Gostynin i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: