Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gozdnica. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Gozdnica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Gozdnica

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Gozdnica i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Gozdnica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: