Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Grudziądz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Grudziądz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Grudziądz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Grudziądz i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Grudziądz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: