Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Hajnówka. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Hajnówka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Hajnówka

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Hajnówka i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Hajnówka i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: