Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Imielin. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Imielin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Imielin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Imielin i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Imielin i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: