Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Inowrocław. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Inowrocław jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Inowrocław

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Inowrocław i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Inowrocław i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: