Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Iwonicz-Zdrój. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Iwonicz-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Iwonicz-Zdrój

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Iwonicz-Zdrój i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Iwonicz-Zdrój i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: