Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Janikowo. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Janikowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Janikowo

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Janikowo i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Janikowo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: