Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jaraczewo. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Jaraczewo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Jaraczewo

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jaraczewo i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Jaraczewo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: