Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jarosław. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Jarosław jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Jarosław

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jarosław i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Jarosław i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: