Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jasło. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Jasło jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Jasło

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Jasło i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Jasło i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: