Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jastarnia. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jastarnia jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Jastarnia

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jastarnia i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Jastarnia i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: