Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jastrowie. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Jastrowie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Jastrowie

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Jastrowie i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Jastrowie i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: