Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jastrzębie-Zdrój. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jastrzębie-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Jastrzębie-Zdrój

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Jastrzębie-Zdrój i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Jastrzębie-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: