Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jawor. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Jawor jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Jawor

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jawor i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Jawor i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: