Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jedlicze. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jedlicze jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Jedlicze

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jedlicze i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Jedlicze i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: