Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jedlina-Zdrój. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jedlina-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Jedlina-Zdrój

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jedlina-Zdrój i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Jedlina-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: