Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jelcz-Laskowice. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jelcz-Laskowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Jelcz-Laskowice

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jelcz-Laskowice i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Jelcz-Laskowice i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: