Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jeziorany. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Jeziorany jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Jeziorany

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jeziorany i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Jeziorany i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: