Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Jutrosin. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Jutrosin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Jutrosin

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Jutrosin i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Jutrosin i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz:

 Biuro Rachunkowe PLUS