Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kalety. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kalety jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kalety

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kalety i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Kalety i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz:

 Biuro Rachunkowe PLUS