Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kalisz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kalisz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Kalisz

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kalisz i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Kalisz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: