Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kalisz Pomorski. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kalisz Pomorski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kalisz Pomorski

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kalisz Pomorski i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Kalisz Pomorski i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: