Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kamień Pomorski. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kamień Pomorski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kamień Pomorski

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kamień Pomorski i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Kamień Pomorski i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: