Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kargowa. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kargowa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kargowa

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kargowa i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Kargowa i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: