Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Katowice. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Katowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Katowice

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Katowice i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Katowice i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: