Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kąty Wrocławskie. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kąty Wrocławskie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kąty Wrocławskie

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kąty Wrocławskie i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Kąty Wrocławskie i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: