Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kazimierz Dolny. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kazimierz Dolny jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kazimierz Dolny

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kazimierz Dolny i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Kazimierz Dolny i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: