Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kazimierza Wielka. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kazimierza Wielka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kazimierza Wielka

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kazimierza Wielka i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Kazimierza Wielka i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: