Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kędzierzyn-Koźle. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kędzierzyn-Koźle jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kędzierzyn-Koźle

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kędzierzyn-Koźle i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Kędzierzyn-Koźle i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: