Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kętrzyn. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kętrzyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kętrzyn

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kętrzyn i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Kętrzyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: