Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kęty. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kęty jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kęty

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kęty i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Kęty i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: