Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kietrz. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kietrz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kietrz

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kietrz i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Kietrz i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: