Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kisielice. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kisielice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kisielice

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kisielice i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Kisielice i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: