Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kłecko. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Kłecko jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kłecko

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kłecko i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Kłecko i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: