Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kleczew. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Kleczew jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kleczew

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Kleczew i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Kleczew i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: