Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kobyłka. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kobyłka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Kobyłka

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kobyłka i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Kobyłka i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: