Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Kock. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Kock jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Kock

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Kock i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Kock i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: